Asus | PRIME B760M-A WIFI | Processor family Intel | Processor socket LGA1700 | DDR5 | Supported hard disk drive interfaces M.2,
- TootjadAsus
- Mudel: 90MB1EL0-M1EAY0
- Saadavus: 2
-
131€
Asus | PRIME B760M-A WIFI | Processor family Intel | Processor socket LGA1700 | DDR5 | Supported hard disk drive interfaces M.2, SATA | Number of SATA connectors 4
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 340.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross weight | 1.30 kg |
| Gross width (mm) | 270.00 mm |
| Net weight | 1.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 157 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Asus |
| Producer product name | PRIME B760M-A WIFI |
| Protsessori perekond | Intel |
| Protsessori pesa | LGA1700 |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | M.2, SATA |
| Toetatud mälutüübid | DDR5 |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: asus prime b760m-a wifi processor family intel processor socket lga1700 ddr5 supported hard disk drive interfaces m2, 90mb1el0-m1eay0, asus, emaplaadid




